دوربین های تحت شبکه فروش و نصب انواع دوربین مداربسته ای پی و یا تحت شبکه جهت خرید دوربین های تحت شبکه  با ما تماس بگیرید.

دوربین های تحت شبکه

دوربین های تحت شبکه

خرید دوربین های تحت شبکه

قیمت دوربین های تحت شبکه

هزینه دوربین های تحت شبکه

خرید دوربین مداربسته تحت شبکه

تفاوت دوربین مداربسته تحت شبکه ip و آنالوگ

اگر به دوربین های IP برای فروش نگاه می کنید، متوجه خواهید شد که انواع مختلفی از سبک های مختلف دوربین وجود دارد. اولین عامل در نظر گرفتن تفاوت بین دوربین های متمرکز IP و دوربین های غیر متمرکز IP خواهد بود.

دوربین های تحت شبکه دوربین های IP متمرکز – راه که یک دوربین امنیتی متمرکز IP در واقع اطلاعات را ثبت و دیجیتال می کند با یک ضبط ویدئویی شبکه یا NVR است. NVR با استفاده از نرم افزار ضبط ویدئو دیجیتال کار می کند. پس از ضبط ویدئو دیجیتال، داده ها به یک دستگاه ذخیره سازی ارسال می شود.
دوربین های تحت شبکه دوربین های دیجیتال منحرف – راه هایی که دوربین های امنیتی IP غیر متمرکز ثبت و ارزیابی اطلاعات را با فناوری ساخته شده است که به خود دوربین است. دوربین های Decentralized IP ضبط و فشرده سازی داده های دیجیتال و سپس ارسال اطلاعات به دستگاه ذخیره سازی ویدئویی به طور مستقیم.

دوربین های تحت شبکه اکثر کسب و کارهای کوچک و خانه ها با دوربین های IP غیر متمرکز مناسب هستند زیرا معمولا معمولا تنها چند نفر هستند. برای برنامه های نظارت بزرگ که دارای دوربین های زیادی هستند که به سیستم متصل هستند، دوربین های IP متمرکز مناسب تر هستند.دوربین های تحت شبکه

آموزش نصب دوربین تحت شبکه به کامپیوتر

تحت شبکه همچنین انواع مختلفی از دوربین های IP برای فروش وجود دارد که از آن انتخاب می شوند، که همه آنها برای برنامه های خاص طراحی شده اند. شایع ترین دوربین های امنیتی مورد استفاده در بسیاری از برنامه های نظارت، دوربین های IP ثابت، دوربین های IP گنبدی، دوربین های IP PTZ و دوربین های PTZ گنبدی PT است.

دوربین های تحت شبکه دوربین های IP ثابت – دوربین های IP ثابت، همچنین به عنوان دوربین های گلوله IP نامیده می شوند، برای مشاهده یک نقطه تمرکز تنها باقی می مانند. انواع مختلفی از لنز موجود وجود دارد که می تواند به طور منظم زمینه دید مورد نظر را کنترل کند. دوربین های IP ثابت در درجه اول مورد استفاده قرار می گیرند در حالیکه نظارت نظارت نظارت بی نظیر نگرانی نیست و برای برنامه های داخلی و خارجی مناسب است.

نصاب دوربین مداربسته

دوربین های تحت شبکه دوربین های IP ثابت گنبدی – دوربین های IP گنبد ثابت در قالب یک گنبد مانند شکل می گیرند و می توانند موقعیت مکانی برای مشاهده نقطه تمرکز تک را داشته باشند. دوربین های تحت شبکه با تشکر از طراحی آنها، کاربران قادر به نظارت بر اموال خود بسیار محتاطانه هستند. دوربین IP گنبدی ثابت می تواند در بیشتر جهات ضبط کند بدون اینکه هشدار مردم را به جهت روبرو کند و این امر در مواردی که نظارت نظارت بر نظارت غیرمستقیم نگرانی است ترجیح داده شود.

دوربین های PTZ IP – PTZ دوربین های IP، همچنین به نام IP دوربین های پانل شیب زنگ، قادر به نظارت بر یک منطقه بزرگ است. دوربین PTZ به کاربران اجازه می دهد تا به طور دستی جهت شیب، پان و بزرگنمایی و بزرگنمایی را برای یک میدان بزرگتر مشاهده کنند. بعضی از دوربین های PTZ همچنین دارای تکنولوژی پیشرفته تر مانند ردیابی خودکار و مدل های تورهای اتوماتیک می باشند، و آنها را برای کنترل مناطق بزرگ بدون نیاز به دوربین های اضافی ایده آل می کند.

Call Now Buttonتماس (7 صبح الی 23 شب) Secured By miniOrange