BNC دوربین مداربسته و فروش دوربین مداربسته جهت خرید BNC دوربین مداربسته با ما تماس بگیرید فروش بترین برند های دوربین مداربسته در فروشگاه فنی کار

BNC دوربین مداربسته

BNC دوربین مداربسته

نگهداری و پشتیبانی امنیتی 24 ساعت شبانه روز BNC دوربین مداربسته

فروشگاه دوربین مداربسته در تهران

هر کدام از سیستم هایی که استفاده می کنید، نگهداری منظم امنیتی برای اطمینان از اینکه سیستم شما به طور کامل کار می کند بسیار حیاتی است.BNC دوربین مداربسته

با استفاده از Broadsword Security، سیستم شما شش ماهانه یا سالانه بسته به نوع آن نگهداری می شود. بخش خدمات اختصاصی ما، تضمین می کند که سیستم های شما در فواصل زمانی صحیح نگهداری می شوند، سیستم شما سازگار و با استرس از یاد بردن شما دور است.

نصاب لوستر در تهران

BNC دوربین مداربسته ما نیز برای شما 24 ساعته با مهندسین وظیفه ما هستیم. این که آیا پشتیبانی فنی، تعمیر و نگهداری یا تغییراتی در نحوه استفاده از سیستم است، ما در اینجا برای حمایت از شما هستیم.نصاب لوستر در تهران

BNC دوربین مداربسته سیستم های شما درست کار می کنند؟ برای نگهداری امنیتی، با ما تماس بگیرید 01608 641670 یا با ما تماس بگیرید امروز امروز برای ترتیب نگهداری.
حفظ امنیت زنگ هشدار دهنده BNC دوربین مداربسته

BNC دوربین مداربسته سیستم های هشدار مزاحم باید به طور مرتب سرویس داده شوند تا همه دستگاه های تشخیص را به صورت مورد نیاز انجام دهند، دستگاه های هشدار به درستی عمل می کنند، دستگاه های ارتباطی سیگنال دریافت می کنند و توسط مرکز دریافت هشدار به درستی دریافت می شوند و باتری ها و منابع تغذیه برای عملکرد و کارایی اندازه گیری می شوند.

BNC دوربین مداربسته ما سه بسته نگهداری، ضمانت نامه، نقره و برنز ارائه می دهیم که در اینجا ذکر شده است. Broadsword بر خلاف دیگر برنامه های نصب هشدار موافقت مجدد را برای مزایای تحت پوشش گارانتی سیستم را قبول نمی کند، به همین دلیل ما یک بسته گارانتی داریم که بازدید کننده  BNC دوربین مداربسته خدمات را پوشش می دهد اما نرخ کاهش یافته است.
تعمیر و نگهداری دوربین مدار بسته BNC دوربین مداربسته 

اغلب، سیستم های دوربین مدار بسته پس از نصب تا زمانی که اطلاعات / شواهد از آنها مورد نیاز است، نادیده گرفته می شوند. اگر این نکته است که ما متوجه می شویم یک دوربین کار نمی کند، DVR ضبط نمی کند یا کیفیت ضعیف است، خیلی دیر شده است که اطلاعات مورد نیاز را بدست آوریم و فرصتی از دست برود.

قراردادهای نگهداری CCTV ما با قیمت 101 پوند + مالیات بر ارزش افزوده سالانه شروع می شود و از بازدید برنامه ریزی شده، پشتیبانی تلفنی، نرخ پاسخ 4 ساعته، پشتیبانی از شکست در محل و پشتیبانی از بازیابی اطلاعات با نرخ ساعتی کاهش می یابد.
تعمیر و نگهداری سیستم آلارم آتش BNC دوربین مداربسته 

ضروری است که سیستم های اعلام حریق به طور مرتب برای تأمین عملیات صحیح سرویس می شوند. قرارداد سالانه از 69 پوند + مالیات بر ارزش افزوده آغاز می شود.
تست هفتگی

BNC دوربین مداربسته برای اطمینان از عملکرد صحیح، هر هفته یک نقطه تماس دستی دیگر باید فعال شود. این تست ها باید هر بار در کتاب آتش نشانی ثبت شود.

آزمون های هفتگی توسط کاربر نهایی آموزش دیده انجام می شود. Broadsword خوشحال خواهد شد برای آموزش هر یک از اعضای کارکنان چگونه انجام تست هفتگی و اسناد و مدارک. برای جلوگیری از هزینه اضافی ما می توانیم این را در طی یک مراجعه منظم تعمیر و نگهداری انجام دهیم.
بازرسی معمول و تست
نگهداری سیستم کنترل دسترسی BNC دوربین مداربسته

یک سیستم نگهداری روزانه یک سال برای اکثر سیستم های کنترل دسترسی کافی خواهد بود. اگر به سیستم کنترل دسترسی برای حفظ امنیت در مناطق ساختمان خود متکی باشید، از سالیانه نگهداری ما با استفاده از ما بهره مند خواهید شد:

بازدید کننده خدمات منظم برنامه ریزی شده BNC دوربین مداربسته 
پشتیبانی تلفنی
نرخ پاسخ 4 ساعته
پشتیبانی از شکست در محل
نرخ ساعتی کاهش یافته است

قراردادهای سالانه از 67 پوند + مالیات بر ارزش افزوده آغاز می شود.

Call Now Buttonتماس (7 صبح الی 23 شب) Secured By miniOrange