فروش دوربین مداربسته

در اینجا در وبلاگ DCSL ما به طور منظم جهان از IoT (اینترنت چیزها) و سخت افزار هوشمند. در این هفته، نگاهی دقیق تر به نحوه کسب و کار می توانیم از سیستم های دوربین مدار بسته در روش های ابتکاری برای جمع آوری اطلاعات استفاده کنیم که به آنها خدمات بهتر ارائه می دهد یا کیفیت ارائه خدمات را بهبود می بخشد.
دوربین مدار بسته – نه فقط برای امنیت

اگر کسب و کارتان از تجهیزات دوربین مدار بسته استفاده می کند، ممکن است قبلا از آن برای اهداف امنیتی استفاده کنید. اما آیا شما مزایای استفاده از دوربین های نظارتی را در نظر گرفتید که نقش مهمی در کمک به بهتر شدن کسب و کار شما به شما دارد؟ ضبط اطلاعات خودکار اتوماتیک می تواند بینش کلیدی کسب و کار را در اختیار شما قرار دهد که در غیر اینصورت نیاز به صرف زمان بیشتری و منابع بیشتری دارید.

این ها بعضی از زمینه های کلیدی هستند که دوربین های نظارت می توانند نقش مهمی در بهبود عملکرد کسب و کار شما در طول زمان داشته باشند:

تصفیه فاضلاب
آیا شما واقعا می دانید چه مقدار مواد روزانه در کسب و کار خود هدر رفته؟ ما اخیرا شریک توسعه چشمه چشم، یک سیستم نظارت مجتمع برای یک آشپزخانه رستوران، با استفاده از یک دوربین و مجموعه ای از مقیاس های الکترونیکی متصل به یک برنامه دسکتاپ بودیم، برای کمک به ردیابی زباله ها و کاهش میزان مواد غذایی که از بین می رفتند. این نوع راه حل است که می تواند به کسب و کار کمک کند کنترل زباله ها را کنترل کند و از زمان زیادی صرفه جویی کند.
ردیابی رفتار خریدار
دوربین های مدار بسته به طور فزاینده ای برای ایجاد نقشه های گرمای ترافیک بازدید کننده و در محیط های خرده فروشی استفاده می شوند. به عنوان مثال، یک دوربین سقفی میتواند برای ثبت حرکات خریداران در یک طبقه کارگاه استفاده شود، و بینش ارزشمندی در مورد چگونگی پاسخگویی مردم به طرحهای مغازه یا آگهی تبلیغاتی دارد.
سطح سهام نظارت
دوربین های آموزشی بر روی قفسه های انبار یا مناطق نمایش می توانند دیدگاه فوری از کمبود یا نیازهای مجدد ذخیره سازی را از هر نقطه از جهان ارائه دهند. با استفاده از نشانگرهای بصری در جعبه ها یا واحدهای ذخیره سازی، دوربین ها می توانند اطلاعات دقیق درباره سطوح سهام ثبت کنند. سپس داده ها می توانند به سیستم های نرم افزاری ارسال شوند که می تواند تیم خرید را اخطار دهد یا حتی به صورت خودکار یک دستورالعمل جدید از اقلام کم سهام را منجر شود.
بهبود سلامت و ایمنی
دوربین مدار بسته اغلب در دادگاه های مربوط به حوادث و حوادث در محل کار دخیل است. با این حال، هر کارفرمای فرصت استفاده از فیلم های دوربین را به طور فعال نمی کند تا مناطق ریسک را قبل از وقوع هر حادثه مشخص کند. با کمک نظارت تصویری، یک کارفرمای می تواند به سرعت تعداد زیادی از سناریوها را بررسی کند تا اطمینان حاصل شود که کارکنان به دنبال روش های ایمنی هستند، این تجهیزات به درستی نگهداری می شوند و هیچ کلید میانبر خطرناک در حال انجام نیست.
شناسایی پیشرفت های فرآیند
همه ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که کیفیت و عملکرد سازمانی را در کسب و کار حفظ کنیم. با این حال، زمانی که چیزی کاهش می یابد، یا ما متوجه کاهش کیفیت خروجی می شویم، هنوز مشخص نیست که مسائل چه هستند. با نظارت بر یک دنباله فرایند کل و یا مراحل مختلف تولید، ما می توانیم هر نقاط ضعف را مشخص کنیم و با ابزارهای پیشرفته، سیستم های ارتقا یافته یا آموزش افزایش دهیم.

مهم باقی ماندن

البته، همانطور که همیشه در مورد تجهیزات نظارت تصویری و تجهیزات ضبط می شود، مقرراتی وجود دارد که از آن آگاه باشند. پس از همه، کسب و کار شما می تواند به دست آوردن اطلاعات بصری از طبیعت به طور بالقوه بسیار شخصی، و شما نیاز به مدیریت این داده ها مسئولانه.

قوانین مورد نیاز برای برآوردن عبارتند از:

علامت های روشن را بنویسید که توضیح می دهد که دوربین مدار بسته استفاده می شود و به چه دلیل
در ظرف 40 روز قادر به ارائه تصاویری از افراد در صورت درخواست است
تصاویر را با پلیس و سایر مقامات تقسیم کنید
فقط تا زمانی که کسب و کار شما به آنها نیاز دارد، تصاویر را حفظ کنید
محافظت از تصاویر از نمای غیر مجاز یا دسترسی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده GDPR از استفاده تجاری CCTV، از این پست وبلاگ دیدن کنید.
آینده دوربین مدار بسته

در آینده، امنیت، البته، یک محدوده مرکزی برای استفاده از دوربین مدار بسته خواهد بود. با این حال، به عنوان تکنولوژی های ویدئویی و برنامه های IoT ادامه توسعه، ما شروع به مشاهده بیشتر نوآوری در زمینه CCTV و بهبود کسب و کار. داشتن یک لایه از یکپارچه نرم افزار در بالای سخت افزار ضبط ویدئو کمک خواهد کرد که محیط کسب و کار شما حتی دقیق تر، اجازه می دهد شما را به بازگشت بهتر از سرمایه گذاری سخت افزار خود را.

Call Now Buttonتماس Secured By miniOrange