پکیج 8 کانال دوربین مداربسته در فروشگاه دوربین مداربسته فنی کار جهت خرید پکیج 8 کانال دوربین مداربسته با فروشگاه فنی کار تماس بگیرید.خریدپکیج 8 کانال دوربین مداربسته

پکیج 8 کانال دوربین مداربسته

پکیج 8 کانال دوربین مداربسته

نصاب لوستر در تهران

فروش پکیج 8 کانال دوربین مداربسته

فروشگاه دوربین مداربسته در تهران

قیمت پکیج 8 کانال دوربین مداربسته

پکیج 8 کانال دوربین مداربسته انواع مختلف دوربین مدار بسته؟

پکیج 8 کانال دوربین مداربسته هنگامی که آن را برای تأمین امنیت کسب و کار شما می آید، انواع مختلفی از دوربین های مدار بسته را انتخاب کنید. نظارت نقش مهمی در جامعه امروز دارد و با دوربین های اطراف ما، زندگی روزمره ما روز به روز در سطح بالاتری از امنیت قرار می گیرد.پکیج 8 کانال دوربین مداربسته

پکیج 8 کانال دوربین مداربسته با این وجود بسیاری از مردم نمی دانند که انواع مختلفی از دوربین های مدار بسته که به شرایط و موقعیت های مختلف متوسل می شوند وجود دارد و انتخاب دوربین مناسب برای برنامه مناسب واقعا حیاتی است.

انواع مختلف پکیج 8 کانال دوربین مداربسته CCTV

پکیج 8 کانال دوربین مداربسته دوربین مدار بسته نقش مهمی در جامعه امروز دارد و با دوربین های اطراف ما، زندگی روزمره ما روز به روز در حال افزایش سطح امنیت است. با این وجود بسیاری از مردم نمی دانند که انواع مختلفی از دوربین های مدار بسته که به شرایط و موقعیت های مختلف متوسل می شوند وجود دارد و انتخاب دوربین مناسب برای برنامه مناسب واقعا حیاتی است. در اینجا، ما از این نوع دوربین ها استفاده می کنیم و آنها را منحصر به فرد تر و مناسب تر برای بعضی از مکان های دیگر می سازیم.
انواع دوربین مدار بسته

در اینجا، ما از این نوع دوربین ها استفاده می کنیم و آنها را منحصر به فرد تر و مناسب تر برای بعضی از مکان های دیگر می سازیم.

پکیج 8 کانال دوربین مداربسته انواع مختلف دوربین های مدار بسته چیست؟

دوربین گنبدی
دوربین گلوله
دوربین C-mount
دوربین شبانه / شب
دوربین PTZ

دوربین های فناوری  پکیج 8 کانال دوربین مداربسته Dark Fighter

این دوربین ها می توانند تصاویر رنگی را در شرایط بسیار کم نور بگیرند. فناوری جنگنده ی تاریک می تواند در روز و شب استفاده شود و به لطف طیف وسیعی از قابلیت های آن، عملکرد مطلوب را ارائه می دهد. آنها با ½ سنسور اسکن پیشرفته CMOS مجهز شده اند که به دستگاه اجازه می دهد تا تصاویر با کیفیت بالا را انتخاب کند و نیازی به منبع نور اضافی نداشته باشد.

مزایای دیگر دوربین های فن آوری تیراندازی عبارتند از پکیج 8 کانال دوربین مداربسته :

پکیج 8 کانال دوربین مداربسته ویژگی های هوشمند: عبور خط، تشخیص صوتی و چهره
می تواند برای بسیاری از اهداف مورد استفاده قرار گیرد
کیفیت بالا

پکیج 8 کانال دوربین مداربسته دوربین های ANPR / LPR

دوربین های ANPR و LPR برای خواندن و ذخیره داده ها در صفحات ثبت نام استفاده می شوند. آنها یک راه حل ساده و کارآمد برای بسیاری از سازمانها از جمله تلفیق، مدیریت بیش از حد هتل و واضح بودن آن – پارکینگ خودرو ارائه می دهند. ANRP برای تشخیص خودکار عددی عددی استفاده می شود (دوربین های LPR برای دوربین های مجاز شناخته می شوند) و این دستگاه ها برای به دست آوردن اطلاعات فراوان در یک منطقه ترافیکی بالا برای حفظ امنیت هر موقعیتی کمک می کند.پکیج 8 کانال دوربین مداربسته

مزایای دیگر دوربین های ANPR / LPR عبارتند از:

ویژگی های هوشمند: ذخیره سازی اطلاعات
می توانید اتومبیل هایی را که از یک محل ممنوع شده اند شناسایی کنید
به یک شرکت اجازه می دهد تا به طور صاف اجرا شود

دوربین داخلی و خارجی گنبد

دوربین گنبدی یکی از رایج ترین موارد برای امنیت و نظارت داخلی و خارجی است. شکل دوربین باعث می شود تماشاچیان بتوانند بگویند که دوربین روبرو است، که قطعه ای قوی از آن است، و بازدارنده جنایتکاران را با ایجاد ناآرامی می کند. مزایای دیگر این نوع دوربین عبارتند از:

پکیج 8 کانال دوربین مداربسته مزایای دیگر دوربین های گنبدی داخلی و خارجی عبارتند از:

سهولت نصب پکیج 8 کانال دوربین مداربسته
ویژگی های ضد آب
دید چشم IR

دوربین گلوله پکیج 8 کانال دوربین مداربسته

پکیج 8 کانال دوربین مداربسته دوربین های گلوله در شکل های طولانی و استوانه ای هستند و برای استفاده در فضای باز مناسب هستند. نقاط قوت آنها به طور خاص در برنامه های کاربردی مورد نیاز است که نیاز به مشاهده طولانی از راه دور دارند. دوربین های محافظ در داخل پوشش محافظ در برابر گرد و غبار، خاک و دیگر عناصر طبیعی محافظت می شوند. دوربین ها به راحتی می توانند با یک براکت نصب شده نصب شوند و بسته به شرایط برنامه مورد نظر خود، لنز های ثابت یا لنزهای مجاز را نیز نصب کنند.

پکیج 8 کانال دوربین مداربسته مزایای دیگر دوربین های گلوله عبارتند از:

دید چشم IR
نصب و راه اندازی کم حجم اندازه
وضوح تصویر با کیفیت بالا

دوربین C-mount

با لنزهای قابل جدا شدن، دوربین های C-mount برای تغییر لنز های ساده به برنامه های مختلف اجازه می دهند. دوربین های C-mount می توانند فاصله های بیش از 40 فوت را با توجه به امکان استفاده از لنزهای مخصوص با این دوربین ها پوشش دهند، در حالی که لنزهای استاندارد CCTV فقط می توانند فاصله بین 35 تا 40 فوت را پوشش دهند.

مزایای دیگر دوربین های C-mount عبارتند از:

می تواند تغییرات در تکنولوژی را پشتیبانی کند پکیج 8 کانال دوربین مداربسته 
موثر برای استفاده در محیط داخلی
اندازه بزرگ آنها را قابل توجه می کند (که به عنوان بازدارنده عمل می کند)

دوربین شبانه / شب

این دوربین ها قادر به کار در محیط های معمولی و ضعیف هستند، چرا که این دوربین ها نیازمند چراغ های مادون قرمز داخلی نیستند چرا که آنها می توانند با استفاده از تراشه های تصویربرداری حساس فوق العاده، عکس های واضح تصویر را در تاریکی ضبط کنند. به همین علت، این دوربین ها برای برنامه های نظارت بیرونی ایده آل هستند که در آن دوربین های IR قادر به کارکردن بهینه نیستند.

مزایای دیگر دوربین های روز / شب عبارتند از:

ضبط در هر دو رنگ و سیاه و سفید.
انواع مختلفی از اندازه های موجود
قابلیت مادون قرمز

PTZ Pan Tilt & Zoom Camera

PTZ – پان / شیب / زوم – دوربین اجازه می دهد دوربین را به سمت چپ یا راست (panning)، بالا و پایین (چرخش) و حتی اجازه می دهد که لنز را به زاویه نزدیکتر یا دورتر. این دوربین ها در موقعیت هایی قرار می گیرند که در آنجا کارمند گارد محافظ زنده یا نظارت بر آن فعال است

Call Now Buttonتماس (7 صبح الی 23 شب) Secured By miniOrange