پکیج 4 کانال دوربین مداربسته فروش پکیج 4 کانال دوربین مداربسته  با نازلترین قیمت در فروشگاه دوربین مداربسته فنی کار جهت خرید تماس بگیرید.

پکیج 4 کانال دوربین مداربسته

پکیج 4 کانال دوربین مداربسته

خرید پکیج 4 کانال دوربین مداربسته

فروش پکیج 4 کانال دوربین مداربسته

نصب پکیج 4 کانال دوربین مداربسته

قیمت پکیج 4 کانال دوربین مداربسته

پکیج 4 کانال دوربین مداربسته شکل کامل CCTV تلویزیون مدار بسته است. اما “مدار بسته” چیست؟

پکیج 4 کانال دوربین مداربسته به استثنای عملکرد امنیتی که قبلا می دانید، دوربین مداربسته مورد استفاده برای اهداف دیگر چیست؟ و حتی اگر شما سیستم های دوربین مدار بسته را در تقریبا در هر گوشه خیابان مشاهده می کنید، آیا می دانید که چگونه کار می کنند؟

خواندن را برای دریافت پاسخ سریع نگه دارید. همچنین، دیگر حقایق جالب کمتر درباره دوربین های مدار بسته را در این وبلاگ پیدا خواهید کرد.پکیج 4 کانال دوربین مداربسته 

فهرست: نصاب لوستر غرب تهران

نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل

فرم کامل دوربین های CCTV چیست پکیج 4 کانال دوربین مداربسته ؟
اطلاعات جالب درباره دوربین های مدار بسته
دوربین های مدار بسته چگونه کار می کنند
انواع دوربین های مدار بسته چیست؟
چرا دوربین های مدار بسته استفاده می شود؟

فرم کامل دوربین های CCTV چیست پکیج 4 کانال دوربین مداربسته ؟

پکیج 4 کانال دوربین مداربسته شکل کامل CCTV تلویزیون بسته است. این سیستم برای انتقال سیگنال های ویدئویی از دوربین های مدار بسته به مانیتورها یا ضبط استفاده می شود. این مدار “مدار بسته” نامیده می شود زیرا سیگنال ها به طور عمومی پخش نمی شوند، اما توسط برخی از کاربران مجاز دسترسی پیدا می کنند.

بر این اساس، دوربین کامل دوربین های مدار بسته دوربین مدار بسته است. به دلیل استفاده گسترده از سیستم های دوربین مدار بسته در صنعت امنیتی، دوربین های مدار بسته به طور عمده به دوربین های امنیتی برای نظارت بر خانه و کسب و کار اشاره دارد.پکیج 4 کانال دوربین مداربسته

توجه: در زیر سایر اختصارات مهم مربوط به دوربین های مدار بسته برای اطلاعات شما است.پکیج 4 کانال دوربین مداربسته 

دوربین فیلمبرداری PTZ کامل فرم: pan / عکس / دوربین دوربین مدار بسته بسته
دوربین مدار بسته DVR کامل: دوربین مدار بسته دوربین دیجیتال ضبط ویدئو
دوربین فیلمبرداری NVR کامل فرم: دوربین مدار بسته دوربین ضبط ویدئویی شبکه
دوربین کامل دوربین PIR: دوربین دوربین مدار بسته مادون قرمز منفعل منفعل
دوربین کامل دوربین دوربین PoE: قدرت دوربین های مدار بستهی اترنت
دوربین مدار بسته کامل IR: دوربین های مدار بسته مادون قرمز پکیج 4 کانال دوربین مداربسته

پکیج 4 کانال دوربین مداربسته آماده. تنظیم. صرفه جویی!

انتخاب بزرگ، صرفه جویی در بزرگ. دست های خود را بر روی دوربین های امنیتی و سیستم های Reolink بگذارید تا بهترین قیمت ها فرار کنند!
فروشگاه کن
اطلاعات جالب درباره دوربین های مدار بسته پکیج 4 کانال دوربین مداربسته 

1. اولین نرم افزار ثبت شده از دوربین سیستم دوربین مدار بسته به سال 1942 – طولانی تر از شما ممکن است فکر می کنم. والتر بروش، یک مهندس معروف آلمانی، سیستم مورد استفاده و استفاده از دوربین های CCTV را برای مشاهده موشک های V2 در مانیتورها طراحی و نصب کرد.

2. تا سال 1949 نه تنها سیستم CCTV برای اولین بار به صورت تجاری استفاده شد. در آن سال، یک شرکت آمریکایی وریکون را راه اندازی کرد تا به فاکتورهای خطرناک صنعتی توجه کند و یا نزدیکان عملیات جراحی را به دانش آموزان برساند.

3. پکیج 4 کانال دوربین مداربسته با توجه به تکنولوژی دوربین مداربسته، مخاطبان می توانند در سال های دهه 1970 ورزش هایی را به صورت پرداختی برای هر تماشا لذت ببرند. “مبارزه با رامبل در جنگل” تنها 50 میلیون تماشاگر CCTV را در آن زمان فاش کرد – یک رویداد کاملا تاریخی!

4.پکیج 4 کانال دوربین مداربسته سیستم های ابتکاری دوربین مدار بسته تا سال 1968 هنگامی که نیویورک برای نصب دوربین های ویدئویی در تلاش برای مبارزه با جرم و جنایت، در نظارت امنیتی اعمال نشد. از آن به بعد، دوربین های مدار بسته شروع به پخش در سراسر جهان – به سرعت و بدون وقفه.

5.پکیج 4 کانال دوربین مداربسته بیش از 350 میلیون دوربین مدار بسته در سراسر جهان عمدتا برای نظارت بر امنیت در مناطق عمومی یا خانه های خصوصی وجود دارد – مقدار بسیار زیاد!

6. پکیج 4 کانال دوربین مداربسته اگر شما در ایالات متحده هستید، شما بیش از 200 بار در روز با دوربین های امنیتی دستگیر خواهید شد – شگفت انگیز نیست اگر هر 10 نفر در آمریکا دارای بیش از یک دوربین امنیتی باشند.

7.پکیج 4 کانال دوربین مداربسته افراد در کشورهای مختلف به عنوان نام های مختلف مانند دوربین های نظارت یا دوربین های IP، دوربین های امنیتی را نام گذاری می کنند. انگلیسی ها ترجیح می دهند هنگام استفاده از “دوربین های مدار بسته” از دوربین های امنیتی استفاده کنند.

8. اکثر دوربین های CCTV دوربین های IP هستند که به اینترنت متصل می شوند و می توانند بدون محدودیت فضا کار کنند. شما نه تنها می توانید دوربین های امنیتی خود را در یک منطقه محدود به عنوان قبل وصل کنید، بلکه به آنها از راه دور دسترسی پیدا کنید. به این معنی است که دوربین های مدار بسته کاملا “مدار بسته” نیستند.
دوربین های مدار بسته چگونه کار می کنند

سیستم دوربین مدار بسته در ابتدا فقط شامل دوربین های امنیتی و مانیتورها می شود. بعد از آن، دستگاه های ضبط مختلف برای ذخیره سازی و بازبینی ویدیو ها بیرون می آیند.

یک سیستم دوربین مدار بسته با فرم کامل به زبان انگلیسی به عنوان سیستم دوربین مدار بسته مدار، در نمودار زیر نشان داده شده است.

دوربین کامل دوربین مدار بسته پکیج 4 کانال دوربین مداربسته 

دوربین های امنیتی برای ضبط جریان نور از طریق لنز استفاده می شوند. پس از سالها توسعه، دوربین های نظارت می توانند تصاویر با وضوح بالاتر و صوت بهتر را ارائه دهند.

حتی در تاریکی شبانه، دوربین های امنیتی با تکنولوژی های دید در شب رنگ نیز می توانند تصاویر واضح را در رنگ واقعی ببینند.

علاوه بر این، اکثر دوربین های مدار بسته با سنسورهای تشخیص حرکت، هنگام حرکت حرکات انسان می توانند آلارم ها را فعال کنند. آنها یک محافظ قابل اعتماد در برابر سرقت و سرقت هستند.

پس از ضبط فیلم ها و یا فایل های دیداری، دوربین های نظارت تصویری سیگنال ها را به ضبط کننده های دوربین امنیتی ارسال می کند تا مستند سازی و پخش لحظات کلیدی را انجام دهد. DVR ها یا NVR ها اغلب در سیستم دوربین دوربین مداربسته استفاده می شوند و 24/7 ضبط قابل اطمینان را انجام می دهند.

علاوه بر این، برخی از دوربین های مدار بسته بسته با کیفیت بالا (فرم کامل برای دوربین های مدار بسته)، همچنین با یک کارت میکرو SD (اسلات) برای ذخیره سازی محلی رویدادهای حرکتی زمانی که آنها شناسایی می شوند.

کلیپ های ویدئویی ضبط شده در DVR ها / NVR ها یا کارت های SD می توانند پخش شوند

Call Now Buttonتماس (7 صبح الی 23 شب) Secured By miniOrange