پکیج دوربین مداربسته فروش پکیج دوربین مداربسته ارزان قیمت در فروشگاه دوربین مداربسته فنی کار جهت خرید دوربین مداربسته تماس بگیرید.

پکیج دوربین مداربسته سیستم های نظارتی بیش از پیش در انواع  پکیج دوربین مداربسته مختلف و قیمت ها به منظور ارائه ایمنی و امنیت به طیف وسیعی از صاحب خانه ها در دسترس هستند. پکیج دوربین مداربسته میانگین هزینه یک سیستم امنیتی و نصب 1،339 دلار است. با توجه به تغییرات در انواع و کیفیت دوربین ها، نصب معمولا بین 663 تا 2015 دلار متغیر است. سیستم های سیمی ارزان قیمت برای قطعات،پکیج دوربین مداربسته اما بیشتر برای نصب، در $ 150 – $ 200 در هر دوربین، پکیج دوربین مداربسته در مقایسه با همتای بی سیم آنها. خبر خوب: نصب هر نوع سیستم می تواند هزینه های بیمه خانه را کاهش دهد.پکیج دوربین مداربسته
پکیج دوربین مداربسته دو انتخاب وجود دارد: پکیج دوربین مداربسته بی سیم یا سیمی، IP و یا دوربین مدار بسته. با این حال، بسیاری از عوامل دیگر به تنظیم نهایی کمک می کنند. اکثر سیستم های دارای دوربین های متعدد با ذخیره ابر (NVR) پکیج دوربین مداربسته و یا محل (DVR) هستند.پکیج دوربین مداربسته گاهی اوقات آنها شامل آشکارسازهای حرکت، وضوح بهبود یافته، نظارت حرفه ای و قابلیت دید در شب است. گزینه های افزایش یافته به افزایش پیچیدگی و افزایش هزینه ها می انجامد. در نهایت، نیازها و ترجیحات شما در حال تعیین لایحه نهایی هستند.پکیج دوربین مداربسته
در این صفحه:پکیج دوربین مداربسته

هزینه نصب پکیج دوربین مداربسته 
سیم پکیج دوربین مداربسته
بی سیم
قیمت تجهیزات سیستم امنیتی
دوربین مداربسته
پکیج دوربین مداربسته IP
انواع دوربین ها
سایر عوامل قیمت
داخل و خارج از فضای باز
وضوح
میدان دید
تشخیص حرکت
دید در شب / مادون قرمز
نظارت صوتی

پکیج دوربین مداربسته

پکیج دوربین مداربسته

هزینه نصب پکیج دوربین مداربسته 
پکیج دوربین مداربسته در طول سالها، قیمت دوربین های امنیتی کاهش یافته است، و آنها را ضروری مقرون به صرفه می کند. نصب یک سیستم امنیتی به طور متوسط ​​1500 دلار هزینه خواهد داشت. پکیج دوربین مداربسته اما قیمت نصب حرفه ای می تواند به شدت بسته به نوع سیستم و تعداد دوربین ها متفاوت باشد. در بالای هزینه های تجهیزات، پکیج دوربین مداربسته هر دوربین بین 100 تا 200 دلار برای نصب حرفه ای محدوده خواهد بود. یک سیستم طراحی شده برای نصب DIY به شما چیزی جز زمان نمیدهد، اگر ابزار داشته باشید. آیا شما در نهایت مسیر DIY یا استخدام یک طرفدار را پایان می دهید، یک مشاوره اولیه به شما در درک نیازهای دقیق شما بر اساس الزامات خانه کمک می کند. مشاوره معمولا رایگان است اندازه و نوع بستگی به عوامل بسیاری دارد:

اندازه خانه شما: منطقه بیشتر، دوربین های بیشتری مورد نیاز است. شما همچنین با کیفیت بهتر و رزولوشن بهتر و زمینه دید برای مناطق بزرگتر نیاز دارید.
نیازهای امنیتی: از دوربین های دوگانه برای نظارت بر فرزندان خود به پوشش 360 درجه در داخل و خارج از خانه خود برای جلوگیری از فعالیت های جنایی استفاده می شود.
خارجی یا داخلی: دوربین های داخلی نیاز به آب و هوا ندارند و اغلب ارزان تر از انواع خارجی هستند.
سیمی یا بی سیم: سیمها برای نصب بسیار سخت تر است. کمک حرفه ای توصیه می شود.
نظارت و یا عدم نظارت: یک سرویس امنیتی به پیچیدگی های نصب اضافه می کند، اما نظارت 24 ساعته و ارتقاء های دیگر را با هزینه ماهیانه فراهم می کند.

پکیج دوربین مداربسته  کدام باید با شما باشد و کجا باید آنها قرار گیرد؟ مشاوره با حرفه ای می تواند به شما در درک آنچه برای خانه، خانواده و بودجه شما مناسب است، کمک کند.پکیج دوربین مداربسته
سیمی سیستم – 150 دلار – 200 دلار پکیج دوربین مداربسته
اگر چه نصب بیش از بی سیم است به طور متوسط ​​حدود 150 تا 200 دلار در هر دوربین؟ عناصر سیستم های سیمی ارزان تر هستند. از آنجا که حفره ها حفاری می شود، سیم ها افزوده می شود و کانال نصب شده است، استخدام یک پیمانکار معمولا ضروری است. فراتر از هزینه های پیش رو، تنها نقطه ضعف واقعی مکان های ثابت است. جوانب مثبت ممکن است منفی باشد. سیستم های سیمی را نمی توان از راه دور هک کرد، مسدود شده و قدرت ساخته شده است اغلب با پشتیبان گیری باتری برای قطع برق. پکیج دوربین مداربسته

پکیج دوربین مداربسته

پکیج دوربین مداربسته

سیستم بی سیم – 100 دلار
سیستم های بی سیم آسان برای نصب هستند، و آنها را انتخاب کنید برای پروژه های DIY. نصب DIY شما 0 دلار با کار حرفه ای تنها حدود 100 دلار برای هر دوربین. آنها همچنین به راحتی حرکت می کنند و تقریبا همیشه دسترسی راه دور را ارائه می دهند. اشکالات شامل هیچ منبع قدرت مستقیم نیستند و باید در محدوده شبکه بیسیم خانگی شما نصب شوند تا به درستی کار کنند. آنها اغلب دارای وضوح پایین تر از همتایان سیمی هستند و می توانند از راه دور هک شوند. مدل های بی سیم نیز به دخالت سیگنال منجر می شوند.

عوامل دیگر که بر هزینه تاثیر می گذارد پکیج دوربین مداربسته 
اغلب نیازهای ارتقا برای پاسخگویی به نیازهای امنیتی مورد نیاز است. خوب دوربین امنیتی است که نمی تواند ببیند؟ این هزینه ها اغلب افزایش می یابد، اما شما را با یک سیستم که کار می کند را ترک می کند. زوایای منحصر به فرد، نورپردازی و مناطق پوشش، نیاز به انواع مختلف دوربین ها، افزایش رزولوشن، دید در شب، تشخیص حرکت و سایر ارتقاء را ایجاد می کند.
قرار دادن تعیین کننده تجهیزات لازم برای ارتقاء مانند لنزهای زاویه دید، دید در شب، ضد آب و پنهان است. دوربین های بیشتری با وضوح بالاتر DVR ها و NVR های بیشتری نیاز دارند. می دانید قبل از نصب چه چیزی نیاز دارید پژوهش ؟؟ که شامل مشاوره با نصب مجوز حرفه ای است؟ فراهم می کند روشن ترین درک از آنچه شما نیاز دارید و کجا به آن نیاز دارید.
داخل سالن در مقابل فضای باز پکیج دوربین مداربسته
قیمت پکیج دوربین مداربسته بین نظارت تصویری در محیط داخلی و خارجی متفاوت است. انواع درياها نياز به آب و هوا ندارند و اغلب محدوديت و قطعنامه دارند. آنها اغلب از انواع کوچکتر هستند، معمولا با استفاده از سبک های پنهان، گلوله یا گنبد. انواع خارجی اغلب نیاز به دید بهتر و دوام دارند؟ هر دو فعالیت مجرمانه را ممنوع می کند. به طور معمول، دوربین های استفاده شده در خارج از منزل می توانند دورتر را ببینند و رزولوشن بالاتری دارند که به طور میانگین 100 دلار در مقایسه با همتایان داخلی آنها از 60 دلار شروع می شود. هر دو برای نصب نیاز به یک میانگین اضافی 100 دلار برای هر یک دارند.
وضوح پکیج دوربین مداربسته
وضوح امنیتی دوربین در خطوط تلویزیون (تلویزیون) اندازه گیری می شود، هرچند اغلب با وضوح رایج تر 480p، 720p و 1080p تبلیغ می شود. وضوح بالاتر، بالاتر از قیمت، تصویر واضح تر است. چه قطعنامه ای نیاز دارید بستگی به نحوه استفاده از سیستم شما دارد.پکیج دوربین مداربسته

کم وضوح – 100 دلار ؟؟؟ هر چیز زیر تعریف 1080p. اینها در حدود 100 دلار اجرا می شود. این نوع ها برای مناطق مفید است که جزئیات، مانند چهره و نوشتن، واقعا ضروری است. برای سیستم هایی که برای نظارت بر اینکه بچه ها یا خانه دار انجام می دهند، تعریف کم انتخاب است.
وضوح بالا – 100 دلار – 300 دلار ؟؟؟ کسانی که در تعریف 1080p یا بالاتر هستند؟ اضافه کردن یک اضافی 100 تا 300 دلار به یک دوربین استاندارد با کیفیت پایین. هنگامی که شما نیاز به یک تصویر واضح از یک فرد، شماره پلاک یا علامت شناسایی دیگر دارید، با تعریف بالاتر (HD) بروید. این برای هر نقطه ورودی به خانه شما توصیه می شود. وضوح عالی نیز به معنای پهنای باند بیشتری و اندازه فایل های بزرگتر است که نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی در ذخیره سازی ویدیو دارد. اگر شما مطمئن نیستید که چه رزولوشنی برای سیستم شما لازم است، بهترین استفاده را برای طرفدار یا پیش فرض HD برای جلوگیری از نیاز به ارتقا دهید.

میدان دید پکیج دوربین مداربسته 
بسته به طرح خانه شما، ممکن است در برخی از مناطق به دوربین های زاویه ای نیاز داشته باشید و در بعضی دیگر نیز باریک باشد. تفاوت قیمت واقعی در خرید یک دوربین بزرگ زاویه در مقابل یک زاویه محدود وجود ندارد. از آنجا که زاویه دید گسترده معمولا برای پوشش دادن مناطق بزرگ مانند حیاط یا پارکینگ باز است، شما نیاز به دوربین کمتری دارید. زمینه های گسترده تر مشاهده اجازه می دهد که یک دوربین برای گرفتن بیشتر، اما به هزینه از اندازه شیء. به نظر می رسد که اشیاء در لنزهای زاویه دار دارای اثر ماهواره ای هستند. آنها را کوچکتر و کمی تحریف می کنند. هنگامی که کیفیت تصویر یک موضوع است، استفاده از واحدهای چندگانه با زاویه دید باریک مناسب تر است. میدان دید کمتری برای اهداف خاص مانند درها، دروازه ها و پنجره ها بهتر است.پکیج دوربین مداربسته
بازگشت به بالا

Call Now Buttonتماس (7 صبح الی 23 شب) Secured By miniOrange